
NEMA 17 Çift Kutuplu 1,8 derece 0,21Nm(29,1oz-inç) 0.42A 4,4V 42x42x33mm 4 Telli Step Motor
Üretici Parça Numarası: 42H033H-0504
Çerçeve Boyutu: 42x42mm
Motor Tipi: Bipolar Step
Adım Açısı: 1,8 derece
Tutma Torku: 0.21Nm(29.1oz.in)
Nominal Akım/faz: 0.42A
Gerilim: 4.4V
Faz Direnci: 10.5ohm
Endüktans: 18mH ± %20(1KHz)
Gövde Uzunluğu: 33mm
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
Özelleştirme Mevcuttur
ürün tanıtımı
Teknik parametre
|
Öğe |
Özellikler |
|
Adım Açısı Doğruluğu |
±5% |
|
Direnç Doğruluğu |
±10% |
|
Endüktans Doğruluğu |
±20% |
|
Sıcaklık artışı |
80K Maks. |
|
Ortam sıcaklığı |
-20 derece ~+50 derece |
|
Yalıtım direnci |
100MΩMin.@ 500VDC |
|
Dielektrik gücü |
Bir dakika@500VAC∙5mA Maks. |
|
Şaft Radyal Oynaması |
0.06Maks.@450g |
|
Şaft Eksenel Oynaması |
0.08Maks.@450g |
Teknik özellik
|
Model numarası. |
Kutupsal |
Oy |
Akım/ |
Rezistans/ |
İndüktans/ |
Tutma |
# ile ilgili |
Rotor |
Ağırlık |
Uzunluk |
|
|
V |
A |
Ω |
mH |
oz-in |
kgf · cm |
g∙ cm2 |
kilogram |
mm |
|||
|
42H033H-0504 |
Bipolar |
4.4 |
0.42 |
10.5 |
18 |
29.1 |
2.1 |
4 |
35 |
0.22 |
33 |

Tork Eğrisini Dışarı Çekme

SSS
S: Servo motorlarla karşılaştırıldığında step motorların limitleri nelerdir?
C: Step motorlar ve servo motorların farklı özellikleri ve performans sınırları vardır. İşte bazı önemli farklılıkların bir karşılaştırması:
1. Tork: Servo motorlar genellikle step motorlara kıyasla daha yüksek tork sağlar. Step motorlar torku ayrı adımlarla sağlarken, servo motorlar sürekli tork çıkışı sağlayabilir. Servo motorlar daha yüksek tork yoğunluklarına sahiptir, bu da onları yüksek hızlarda yüksek tork gerektiren uygulamalar için daha uygun hale getirir.
2. Hız: Step motorlar genellikle servo motorlara kıyasla daha düşük maksimum hızlara sahiptir. Adım motorları adım adım çalışır ve bu da onların hız yeteneklerini sınırlar. Servo motorlar ise kapalı çevrim kontrol sistemleri ve sürekli geri beslemeleri sayesinde daha yüksek hızlara ulaşabilmektedir.
3. Konumlandırma Doğruluğu: Adım motorları, tipik olarak bir derecenin veya adımın kesri aralığında mükemmel konumlandırma doğruluğu ve tekrarlanabilirlik sunar. Servo motorlar, yüksek çözünürlüklü kodlayıcılar ve kapalı devre kontrol sistemleriyle eşleştirildiğinde daha da yüksek düzeyde doğruluk elde edilebilir.
4. Tepki Süresi: Servo motorlar, step motorlara göre daha hızlı tepki sürelerine sahiptir. Servo motorlar, kontrol sinyalindeki değişikliklere veya dış etkenlere yanıt olarak konumlarını ve hızlarını hızlı bir şekilde ayarlayabilir. Step motorlar açık çevrim kontrol sistemi nedeniyle daha yavaş tepki verirler ve bu da hızlı değişimlerin ardından gecikmelere neden olabilir.
5. Aşırı Yüklenme Yeteneği: Servo motorlar, step motorlara göre daha yüksek aşırı yük kapasitesine sahiptir. Servo motorlar, senkronizasyonu kaybetmeden veya durmadan kısa süreli yüksek tork taleplerini karşılayabilir. Kademeli motorlar, sürekli aşırı yük koşullarına maruz kaldıklarında sorunlarla karşılaşabilir.
Popüler Etiketler: nema 17 bipolar 1,8 derece 0,21nm(29,1oz-in) 0.42a 4,4v 42x42x33mm 4 telli step motor, Çin nema 17 bipolar 1,8deg 0.21nm(29,1oz-) in) 0.42a 4.4v 42x42x33mm 4 telli step motor üreticileri, tedarikçileri, fabrika
Bunları da sevebilirsiniz
-

NEMA 17 Çift Kutuplu 1,8 derece 0,69Nm (95,8oz.inç) ...
-

NEMA 17 Tek Kutuplu 1,8 derece 0,20Nm(27,8oz.inç) 42...
-

NEMA 17 Çift Kutuplu 0.9 derece 0.29Nm (40.3oz.in) 4...
-

NEMA 17 Çift Kutuplu 0.9 derece 0.36Nm (50oz.inç) 0,...
-

NEMA 17 Çift Kutuplu 3,75 derece 0.07Nm (9,8oz.inç) ...
-

NEMA 17 Çift Kutuplu 3,6 derece 0.053Nm (7,4oz.inç) ...

